Gå med i vår NYHETSBREV mailinglista för att få din rabattkod!
Lokalizacja, jaką cieszy się hotel Atlante Garden to przedmiot zazdrości wszystkich luksusowych hoteli w mieście. Położony na ulicy Via Crescenzio, zaledwie kilka przecznic od imponującej Bazyliki św. Piotra, ten elegancki hotel nie tylko znajduje się w pobliżu wszystkich najważniejszych skarbów Wiecznego Miasta, ale swoim gościom oferuje również możliwość podziwania jednej z najpiękniejszych panoram miasta.

Możesz rzucić okiem na wspaniały widok z restauracji Les Etoiles dzięki naszej Webcam na żywo. Restauracja stanowi część naszego oddalonego o zaledwie kilka kroków siostrzanego hotelu Atlante Star. Zapraszamy gości obu hoteli do jedzenia kolacji pod gwiazdami razem z nami. Nasz świeżo odrestaurowany, luksusowy hotel w pobliżu Watykanu to idealne miejsce na Twoje przyjęcie weselne lub inną ważną okazję – ciesz się pierwszym wieczorem Twojego małżeńskiego życia podziwiając symfonię kolorów wokół kopuły Bazyliki św. Piotra podczas zachodu słońca.

Korzystając z interaktywnej mapy Rzymu powyżej możesz poznać lokalną geografię i położenie hotelu Atlante Garden w stosunku do reszty historycznego centrum Rzymu.

Jak możesz się przekonać na mapie, Watykan położony jest po zachodniej stronie centrum historycznego. Krótki spacer w kierunku wschodnim zaprowadzi Cię nad Tybr i do Zamku św. Anioła – fortecy, która dla zwiększenia bezpieczeństwa w czasie zamieszek połączona jest podziemnym tunelem z Watykanem. Po przejściu Mostu św. Anioła dotrzesz do serca starożytnego centrum Rzymu i jego skarbów – Koloseum, Forum Romanum, Piazza Navona, Schody Hiszpańskie, Piazza del Popolo, Panteon, Fontanna di Trevi – lista nie ma końca – więc jeśli zamierzasz zatrzymać się na dłużej, sprawdź przy pomocy naszego Biura Rezerwacji na żywo oferty specjalne dotyczące dłuższych pobytów.

Jak nas znaleźć:

Dla gości podróżujących samolotem hotel Atlante Garden oferuje bezpłatny transport z lotniska. Wystarczy wyrazić chęć skorzystania z usługi podczas rezerwacji.

Jeśli podróżujesz pociągiem, transport taksówką z dworca Termini nie powienien kosztować więcej niż 25 euro (nasz adres to Via Crescenzio 78). Możesz również skorzystać z metra w kierunku Ottaviano (linia czerwona). Po wyjściu z przystanku metra dotarcie do hotelu pieszo zajmuje od 5 do 10 minut: przejdź ulicą Via Ottaviano w kierunku murów Watykanu, następnie zgodnie z ruchem wskazówek zegara okrąż znajdujący sie na końcu ulicy Piazza del Risorgimento, z placu skręć w lewo w ulicę Via Crescenzio.

Jeśli podróżujesz samochodem z okrężnicy Gran Raccordo Anulare (GRA) zjedź w kierunku ‘Aurelio Centro Vaticano’ (zjazd 1). Kontynuuj w kierunku centrum i Watykanu aż do Piazza del Risorgimento pod murami Watykanu. Z Piazza del Risorgimento skręć w ulicę Via Crescenzio. Atlante Garden znajduje się pod numerem 78.

Strona główna | Pokoje | Lokalizacja | Rezerwacja online | Wizyta video
Restauracja Les Etoiles | Webcam na żywo
Strona zaprojektowana i administrowana przez Fisheyes Ltd - Hotel Atlante Garden, Via Vitelleschi 34, 00193 Roma, Italia – Hotel Atlante Garden 2007 Wszelkie prawa zastrzeżone
Tel.: +39 06 68 73 233 | Fax: +39 06 6872315 | Email: info@atlantehotels.com
P.iva: 05286901003 - Ochrona danych Copyright 2017 Atlante Garden Hotel w Rzymie
Lokalizacja
Lokalizacja hotelu Atlante Garden
Bazylika św. Piotra – 200m
Bezpłatny transport z lotniska
Free Shuttle Service from Fiumicino Airport
Transfer bezpłatnie przy wyjściu z hotelu na lotnisko FCO. Usługa działa od 7, ooam do 8, oopm i dokładne terminy powinny być uzgodnione bezpośrednio z naszym Portfelem na dzień przed wyjazdem klientów.
See the View from Hotel Atlante Star
Ciesz się widokiem na kopułę Bazyliki św. Piotra i Watykan z ogrodu na dachu w naszym siostrzanym hotelu Atlante Star. Wszyscy goście hotelu Atlante Garden są mile widziani w ogrodzie, barze i restauracji Atlante Star.
English | Italiano | Français | Deutsch | Español | Português | Svenska | Polski | 日本語 | 한국어
Kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszymi ofertami specjalnymi...
Pokoje w hotelu Atlante Garden
Lokalizacja
 »»